טיפוח כף היד

במיוחד לחגים ערכות ומארזים לפי בחירתך

 לקראת סוף השנה והחגים המגיעים אלינו .את מוזמנת לבוטיק לבחור לך את המארז שמתאים לך .מחירים מיוחדים על מגוון לקים וערכות לחג.

בקש הצעת מחיר

Avoplex High Intesity Hand Cream

AVOPLEX קרמים לידיים

קרם ידיים וציפורניים המגן על הידיים באמצעות חמאות מגינות. נוסחה ייחודית המשלבת חלבון החודר עמוק לעור ולציפורניים ולוכד את הלחות.
שימוש תדיר מביא לעלייה דרמטית בגמישות ולידיים רכות וחלקות יותר עם ציפורניים גמישות יותר.
בקש הצעת מחיר

Avoplex To Go

שמן לחידוש העור והציפורן, עשיר בשמן אבוקדו מרפא בשילוב אנטי-אוקסידנט החזק פי- 1000 מויטמין E רגיל. השמן מורכב מנוסחה הכוללת שמנים ולסיטין המשקמים לחות .ושמנים המזינים קוטיקולות יבשות. אידיאלי גם לעקבים ומרפקים קשיחים.
בקש הצעת מחיר

Avoplex Repleneshing Oil

מכיל ליפידים של שמן אבוקדו וטוקוטריאלון (TOCOTRIENOL- חזק פי 1000 מויטמין E רגיל ומשמש כמונע חימצון ) תמצית עדינה של זרעי ענבים, חמניות, שומשום, קוקוי ולציטין לחידוש לחות ושומניות בקוטיקולות יבשות וסדוקות.
(בשימוש יומיומי ניתן לשים גם על העקבים המרפקים ומקומות יבשים נוספים מומלץ בשילוב עם קרם הזנה עשיר מסדרת AVOPLEX
בקש הצעת מחיר

Avoplex Exfoliating Cuticle Treatment

משלב פורלמה ייחודית של חומצות אלפא הידרוקסיות וליפדים של שמן האבוקדו המיוחד של OPI. התכשיר ממיס ומרכך את העור הקשה והיבש של הקוטיקולה תוך כדי הזנה וליחוח העור. בריח קליל של לימון – מלפפון. יש לעסות את העור מספר דקות ולשטוף. מומלץ להשתמש יחד עם שמן הזנה אבופלקס.
בקש הצעת מחיר

AVOJUICE

תחליב קל ומרווה עשיר בליפידים הייחודיים של OPI המופקים משמן האבוקדו. מעשיר את העור בלחות ובויטמינים על בסיס פירות וצמחים.
בקש הצעת מחיר